Ana Sayfa

Daniel Adams
  info@holmerkids.com
  Get mobile app Turkish English German
slidebg1

Park Yatak, Oyun Parkı, Beşik Seçimi

Park Yatak, Oyun Parkı, Beşik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Park yatak seçimince mutlaka kullanılan malzeme hakkında bilgi alınmalınıdır, eğer park yatak kumaşıo geri dönüşüm malzemesinden kullanılmış ise bebek sağlığına zararlı olabilir. Park yataklarda kullanılan kumaştan boyasına kadar kullanılan hammadde çok önemlidir, içeriği belki tüketici bilemez ancak firmanın kurumsallığı burada önemlidir

Oyun Parkı Kilit Sistemi Nasıl ?

Oyun parkı kurulumu çok önemlidir, kullanıcıların en çok karşılaştığı sorun karışık ve sorunlu kilit sistemleridir. Holmer oyun parkları yani park yatakların kilit sistemleri özel teknoloji ile üreilmiştir ve talimatlara uygun kullanıldığı sürece sorun yaşamanız olası değildir.

Oyun Parkı Tamiri, Servis Hizmeti;

Holmer olarak bir çok markayı kullanan müşteriler Park yataklarında ki arızadan dolayı kullanıkları park yatağın servis sağlayıcısına ulaşamadıkları için bizden servis talebinde bulunmaktadırlar, Holmer kullanan hiçbir müşteri mağdur olmadığı gibi Holmer bir çok diğer marka kullanan mağdur kullanıcılarada çözüm üretmektedir. Özellikle park yatak kurlumunda kullanıcılar park yatağın kilit sistemini bozmaktadır. Oyun parkı kurulumu, oyun parkı arızası gibi durumlarda Holmer kullanıcıları 13 yıldır mağdur olamıştır ve Holmer en iyi servis hizmetini garanti etmektedir. Bu durumda mutlaka satış sonrası hizmet göz önünde bulundurulmalıdır.